O značce ALCINA


Společnost Dr. Wolff Gruppe

se vyvíjí již přes 100 let od založení chemické továrny Dr. Augustem Wolffem, přes farmaceutickou firmu a kosmetickou firmu vedenou Dr. Kurtem Wolffem. Dnes je rodinná firma Dr. Wolff Gruppe výrobcem a dodavatelem plného sortimentu pro krásu a zdraví pleti a vlasů.

Firma Dr. Kurt Wolff

zastřešuje kosmetické značky Alcina, Alpecin a Plantur 39. Firma Dr. August Wolff zastřešuje farmaceutické značky, například Linolu.

Značka Alcina

nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. ALCINA má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.

Alcina Balance Kosmetik

vychází z dermatologických výzkumů laboratoří Dr. Kurt Wolff. Vývoj přípravků je založen na poznání, že funkce pleti a vlasů, stejně tak, jako veškerý život v přírodě, se řídí principy přirozené rovnováhy. Tuto rovnováhu je třeba udržovat, posilovat a chránit před negativními vlivy zevnitř i zvenčí. Vlasy i pleť jsou tak rozdílné, stejně jako osobnost každého z nás. Proto byly vyvinuty přípravky, které odpovídají principům přirozené rovnováhy a jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům různých typů pleti a vlasů. 

Zdraví a krása v perfektní rovnováze je základem úspěchu značky Alcina na evropském trhu.

Přípravky Alcina

jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném centru v Bielefeldu a jsou testovány na evropských univerzitách a klinikách. Přípravky nejsou testovány na zvířatech. Přípravky Alcina se vyznačují výbornou snášenlivostí na pokožce a vysokou účinností.