Přehled nabízených kosmetických služeb

Profesionální základní kosmetické ošetření
Speciální kosmetické ošetření:
        Hydratační letní ošetření pleti
        Liftingové ošetření
        Kolagenové ošetření proti vráskám
        Galvanic Spa péče
Lymfodrenáž obličeje a dekoltu
Masáž prsou
Depilace
Brazilská depilace

Profesionální základní kosmetické ošetření

Profesionální kosmetické ošetření trvá přibližně 90 minut. Zahrnuje ošetření obličeje, krku a dekoltu. Na základě diagnostiky pleti, podle věku, momentálního stavu pleti a ročního období, je vybráno ošetření. Například energetické, liftingové, regenerační, hydratační nebo základní. Používaná kosmetická značka ALCINA umožňuje individuální sestavení jednotlivých kroků ošetření a přípravků speciálně pro Vás.

Ošetření začíná odlíčením jemnou a lehkou čistící masáží. Ta uvolní a změkčí pleť a připraví jí pro  mechanické hloubkové čištění. Následuje úprava obočí, případná depilace v obličeji. Pleť je dále ošetřena peelingem, jemným enzymatickým nebo aktivním, podle typu pleti, krerý odstraní odumřelé buňky a připraví pleť na lepší prostupnost speciálních kůr, sér a ampulí. Potom přichází kosmetická ALCINA masáž, která je nejúčinnější fází kosmetického ošetření a má na pleť viditelně pozitivní efekt. Zahrnuje tahy lymfodrenáže, mikromasáže, akupresury, tlakové masáže a masáže ve tkáni. Je zaměřena na uklidnění a uvolnění, na úpravu krevní a mízní cirkulace a na podporu látkové výměny, napětí a pružnosti pleti. Relaxaci a odpočinek dokončíte pod maskou. Celé ošetření končí závěrečným krémem a jemným denním make-upem.

Kolagenové ošetření proti vráskám

Dopřejte si ošetření s okamžitým efektem proti vráskám. Tento exkluzivní program s kolagenem a pšeničnými proteiny:

  1. zlepšuje vzhled pleti
  2. okamžitě vyhlazuje jemné vrásky
  3. posiluje přirozenou ochranou funkci pleti
  4. zvyšuje hydrataci a navrací pružnost
  5. zklidňuje a zmírňuje podráždění pleti

Je vhodné i pro extrémně citlivou pleť, je bez parfemace a konzervantů. Ošetření obsahuje čistící masáž a veškeré ostatní procedury, které jsou součástí klasického ošetření, enzymatický peeling, masáž kolagenovým krémem, dále je použité aktivní pěstící sérum a na závěr 15 min. působí kolagenová vlies maska.

Galvanic Spa péče

Použitím nejnovější patentované technologie systému Galvanic Spa, si zjemníte viditelnost svých linií a vrásek a omladíte svou pleť. Pomocí patentovaného ručního přístroje, který používá malé napětí galvanického (elektrického) proudu je zabezpečen přenos klíčových složek do pokožky, aby se dostatečně očistila a hydratovala. Ošetření začíná jemnou odličovací masáží, enzymatickým peelingem pro dokonalé dočištění a následuje nanesení předošetřujícího gelu. Ten obsahuje faktor, který pročišťuje pokožku a usnadňuje pórům lépe dýchat a vstřebávat jeho složky, měsíček, mořské chaluhy a vanilku. Dále je nanesen ošetřující pleťový gel jehož přísady snižují tvorbu volných radikálů v jejich zdroji a potlačují viditelné znaky stárnutí. V případě potřeby je použitý ještě přípravek na hluboké vrásky a celé ošetření je zakončeno fixačním a hydratačním gelem. Doba ošetření je 45 minut.

Masáž prsou

Masáž prsou je velice jemná, příjemná a relaxační. Prsa formuje a zpevňuje. Je vhodná jako prevence rakoviny prsou. Ošetření probíhá jemným očištěním prsou a následnou masáží bez dotyku prsních dvorců. Po masáži je aplikována zpevňující maska. Doba ošetření je 30 minut.

Depilace

K depilaci používám depilační program DEPILÉVE a to jak klasické vosky tak i speciální vosk EXTRA FILM INTIM, který je výborný k depilaci v obličeji a jemných intimních partií. Strhává se bez použití stripů.  Po depilaci teplým voskem vám hladká pokožka vydrží 3-4 týdny. Při opakované aplikaci částečně oslabují chloupky a tím dochází k prodlužování doby opětovné návštěvy depilace. Samozřejmostí je ošetření kůže před i po depilaci speciálními přípravky firmy Depiléve. Po depilaci aplikuji také sérum na zpomalení růstu chloupků a omezení jejich tuhosti, které je vhodné nanášet ještě po dobu následujících 7 dní, vždy 1x denně po sprchování. Vaši ampulku séra dostanete k domácímu spotřebování.

Také vám mohu nabídnout tak zvanou Brazilskou depilaci.

Je to velmi šetrný způsob, jak vyřešit problém nežádoucích chloupků v intimních partiích.

Před první depilací jsou potřeba především pevné nervy, protože je třeba vydržet 3 týdny nepoužít žiletku,ani jiný způsob depilace. Poprvé je to náročnější, ale již po první depilaci je vidět rozdíl.